ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  X ray tube

  שפופרת רנטגן, או במינוח המקצועי יותר שלה – x ray tube, הינה שפופרת קתודית הפולטת קרינה של רנטגן, כלומר קרני X, ומהווה רכיב מרכזי, חיוני ויסודי בתחום מכשירי פולטי הרנטגן בענפי התעשייה השונים. דרך קרני הרנטגן ניתן למצוא את ההרכב של חומרים שונים. שפופרות של מכשירי הרנטגן משתכללות כל הזמן, מאז המצאת שפופרת הקרוקס בה נעשו השימושים הראשוניים. יותר מאוחר, אחרי שהתבססה שיטת ההקרנה של רנטגן, תחום הרדיולוגיה התפתח ונוצר, כמו גם אפשרויות רבות של צילומים ודימות לצרכי רפואה ומחקר. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מספקת מכשור מחקרי כמו גם שפופרות רנטגן איכותיות וטובות.

  מה הם היתרונות של x ray tube?

  • שפופרות הרנטגן נחשבות לציוד הכרחי ובסיסי ביותר המשמש לצילום ודימות ברמה גבוהה ומדויקת.
  • X ray tube הכרחיות גם בתחום הטומוגרפיה הממוחשבת, סורקים של מטענים במסוף בנמל התעופה וכן גם לשם בקרת איכות במפעלים ובתעשייה.
  • כאשר נוצר מתח חשמלי דרך האלקטרודות, מתרחשת האצה בתנועת האלקטרונים אל עבר המטרה. תהליך זה נקרא “פריקה חשמלית”. כך האוויר עובר יינון. כאשר אלקטרון פוגע במטרה, נוצרת קרינת הרנטגן.
  • החברה שלנו מספקת אביזרי רנטגן כמו גם שפופרות קרני x מתקדמות.

  צעד אחד לפני כולם

  אז אם אתם צריכים מכשור ואביזרים טכנולוגיים למחקר, פיתוח ותעשייה, כמו למשל x ray tube, חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ הינה החברה שאתם צריכים. עם מעל 1,000 לקוחות עסקיים הכוללים ארגונים, חברות תרופות, מכוני מחקר ועוד אין ספק שאתם תקבלו את מבוקשכם על הצד הטוב ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט