ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  NIR spectroscopy

  ספקטרוסקופיית NIR, או בשמה המלא באנגלית near infrared spectroscopy, (NIR spectroscopy) הינה שיטה ייחודית בתחום הספקטרוסקופיות, בשיטה זו נעשה שימוש בתחום הקרוב לקרינה של אינפרה-אדום בטווח הספקטרום האלקטרומגנטי. טווח זה נע בין -780 ננומטר עד 2500 ננומטר. שימושיו השכיחים ביותר פרוסים על פני כלל עולמות המחקר והפיתוח בענפים רבים וחשובים – רפואה, פיזיולוגיה, נוירולוגיה, חקלאות, דימות מוחי ועוד. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מספקת מכשירי NIR spectroscopy עבור חברות, מפעלים ומכוני מחקר ופיתוח של החברות המובילות בעולם.

  NIR spectroscopy – מה הם שימושיו השונים במחקר והמדע?

  • החקלאות – נעשה שימוש נרחב ומגוון ביותר בספקטרוסקופית NIR בתחום חקר המזון והארגונומיה. הצורך המרכזי הוא מדידת איכות התבואה והמזון. אפשר למדוד והעריך את איכותם של תבואות ויבולים כמו דגנים, זירעונים, קפה, תה, ירקות, חטיפים, פירות, שמנים, מוצרי חלב, בשר, ביצים ומוצרים רבים מן הצומח והחי. בתחום זה מכמתים את ההרכב של מוצרים אלו ובודקים האם הם עומדים בקריטריוני החברה המייצרת. מדידות אלו נחשבות אמינות, מדויקות והכי חשוב לא פוגמות בטיב המזון ולא הרסניות.
  • ניטור פרמטרים כימיים ללא מגע – מספר פיתוחים פורצי דרך מאפשרים היום למדוד את החומרים והמוצרים ללא צורך להיות צמודים לחומר הנבדק וללא חשש לזהמו.
  • בתחום הרפואה – היישום של NIR ברפואה מתמקד ביכולתו לספק מידע על רוויית החמצן של המוגלובין בתוך מחזור המיקרו. בגדול, ניתן להשתמש בו להערכת חמצון ותפקוד מיקרו-וסקולרי במוח (NIRS מוחי) או ברקמות ההיקפיות (NIRS היקפי).
  • מדע החומרים – פותחו טכניקות לספקטרוסקופיה של NIR של אזורי דגימה מיקרוסקופיים למדידות עובי פס של סרט, מחקר על המאפיינים האופטיים של חלקיקים וציפויים אופטיים לתעשיית הטלקומוניקציה.
  • תחום תעשיית הכימיה – ישנן טכניקות חדישות של ספקטרוסקופיה NIR לצורך ניטור תהליכים כימיים און ליין ומדידות עובי שכבות.

  איכות טכנולוגית זה אנחנו

  חברת ההייטק א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מביאה לכם את חוד החנית של המכשור, האבזור והציוד הטכנולוגי לצרכי המחקר, הפיתוח והתעשיה הרבות. היא מעניקה שירות ליותר מ-1,000 לקוחות גדולים, ביניהם ארגונים חובקי עולם, מכוני מחקר ופיתוח, חברות תרופות, מפעלי תעשייה רבים בארץ ובחו”ל. אם גם אתם רוצים להיות בקדמת הטכנולוגיה ולעשות שימוש באמצעים המחקרים הטובים ביותר, צרו עמנו קשר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט