ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  Near infrared

  ספקטרוסקופית NIR – אינפרא אדום, או באנגלית near infrared, היא שיטת מדידה וזיהוי ספקטראלית בה משתמשים באזור הסמוך לקרינת האינפרא אדום של הספקטרום האלקטרומגנטי, שהינו החל מ -780 ננומטר ועד 2500 ננומטר. השימושים הנפוצים של אמצעי דימות זה באים לידי ביטוי ביישומים אופייניים הכוללים אבחון ומחקר רפואי ופיזיולוגי, בתעשיית התרופות, זיהוי חומרי גלם, ניטור תהליכי ייצור של מזון, בדיקת אחידות ערבוב של אבקות, ניטור ערכים תזונתיים במזון, ניטור ייצור של מזון לבעלי חיים, מחקר חקלאי, תעשיית הקנאביס ועוד. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מספק מכשירי near infrared של היצרנים המובילים בעולם לארגונים ותעשיות המחקר והפיתוח בישראל.

  Near infrared – שימושים רבים בכל ענפי המחקר והמדע

  • בתחום המזון והחקלאות – שימוש בקרני NIR ניתן למצוא באופן נרחב בתחום החקלאות לצורך קביעת איכות מזונות. למשל, איכותם של מוצרי תבואה, זרעים, תבלינים, פירות וירקות, שומנים ושמנים, מוצרי חלב, ביצים, בשר ועוד מוצרים חקלאיים אחרים. הוא נמצא בשימוש נרחב בכדי לכמת את הרכב המוצרים החקלאיים מכיוון שהוא עומד בקריטריונים של להיות מדויק, אמין, מהיר, לא הרסני לדוגמה ולא יקר.
  • ניטור מרחוק – מספר פיתוחים פורצי דרך מאפשרים היום למדוד את החומרים והמוצרים ללא צורך להיות צמודים לחומר הנבדק וללא חשש לזהמו.
  • בתחום הרפואה – היישום של NIR ברפואה מתמקד ביכולתו לספק מידע על רוויית החמצן של המוגלובין בתוך מחזור המיקרו. בגדול, ניתן להשתמש בו להערכת חמצון ותפקוד מיקרו-וסקולרי במוח (NIRS מוחי) או ברקמות ההיקפיות (NIRS היקפי).
  • מדע החומרים – פותחו טכניקות לספקטרוסקופיה של NIR של אזורי דגימה מיקרוסקופיים למדידות עובי פס של סרט, מחקר על המאפיינים האופטיים של חלקיקים וציפויים אופטיים לתעשיית הטלקומוניקציה.

  מקרינים בשבילכם איכות טכנולוגית עילית

  חברת ההייטק א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ נוסדה בשנת 1987 ומאז פועלת נמרצות בארץ ובחו”ל בכדי לספק לחברות גדולות, ארגונים ומפעלים שונים שירותי טכנולוגיה וציוד מתקדם בתחומי מחקר רבים. ההצלחה שלה באה לידי ביטוי בכמות הלקוחות הגדולה והענפה שלנו בכל תחומי המשק והמחקר, הן מחקר עיוני והן מחקר פרקטי מעשי בתעשיות התרופות והרפואה, החקלאות, תעשייה כבדה ועוד. צרו קשר ואנחנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט