ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  Facility monitoring system

  מערכת facility monitoring system שהינה מערכת לניטור מתקנים, היא חבילת תוכנה אמינה וידידותית למשתמש, המשמשת לניטור במתקנים ומפעלים. המערכת בעלת ארכיטקטורה פתוחה ואמיתית שתומכת בכניסות מכשירים מרובות מכל יצרן. כניסות סטנדרטיות כוללות מוני חלקיקים מוטסים, מוני חלקיקים נוזליים, טמפרטורה/ לחות, לחץ דיפרנציאלי, ESD, זיהום מולקולרי מוטס ועוד. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ, שהינה חברת הייטק בעלת שם עולמי, מעניקה שירותי מערכת לניטור מפעלים ומתקנים לענפי התעשייה השונים בהם זה רלוונטי.

  facility monitoring system – מה היתרונות של המערכת?

  • למערכת יש ממשק משתמש גרפי קל לשימוש המציגה בבירור נתונים בזמן אמת. המשמעות היא שהמערכת קלה לשימוש על ידי המפעילים האחראיים עליה, מה שמוביל לצמצום דרישות ההכשרה וההטמעה הרבות והמפרכות מצד אנשי התחזוקה.
  • חווית משתמש חיובית, מובילה בסופו של דבר שיפור בבקרת התהליכים. המפות השונות והמרובות מציגות סמלים בזמן אמת, למשל סמל אדום לאזעקה, צהוב לאזהרה, ירוק לאישור וכחול לכשל במכשיר. כמו כן, הן מציגות את הערך האחרון שנרשם לכל מכשיר.
  • ל-facility monitoring system יש כלי יעיל לייצור דוחות משלו בכוחות עצמו. דבר המאפשר למשתמשים ליצור דוחות מותאמים אישית העונים על רוב הצרכים. כאשר נדרש דיווח מתקדם יותר, ניתן לפרוס בקלות כלי צד שלישי לשימוש במאגרי המידע של המערכת.
  • עוד מהיתרונות של המערכת באים לידי ביטוי בכך שניתן לרשום אירועים לקבוצת הייצור. ניתן להפיק דוחות אוטומטיים על סמך אירועים מוקלטים והיסטוריית אצווה. FMS תומך במערכת ניטור בהמתנה חמה, המוגדרת במלואה, שהיא מסוגלת להשתלט על מלאכת הניטור המלאה אם המחשב הראשי ייכשל. עם שיקוף מסדי נתונים, זמן ההשבתה מוערך ואין אובדן נתונים, מה שמוביל לשקט נפשי ותעשייתי מוחלט.

  מפקחים על העבודה שלכם הכי טוב

  חברת ההייטק א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מספקת שירותי מערכת לניטור עבור חברות ייצור, מכוני מחקר, ארגונים ומפעלים שיש בהם צורך בשירותים חיוניים אלו ומעוניינים להתייעל. כל חברה גדולה המכבדת את עצמה חייבת להכיל כלי שימושי ויעיל שישפר את רמת הביצועים בכל הענפים בתוכה. אנו עושים את זה הכי טוב מכולם, ומעל לאלף לקוחות מרוצים בארץ ובעולם עושים שימוש במערכות שלנו.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט