ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  מונה חלקיקים

  מונה חלקיקים, הינו כלי עזר שימושי ביותר לצרכי בקרת איכות אוויר במפעלים, חדרים נקיים, משרדים וגם דירות פרטיות. מונה החלקיקים מודד ריכוז חלקיקים שנמצאים באוויר ושעלולים להשפיע לרעה על תהליכי ייצור ועבודה במפעלים ובאזורים בהם נדרשת עבודה בצורה סטרילית. המקומות השכיחים לשימוש בכלי זה הינם במפעלים וחדרים נקיים בהם מייצרים מוצרי מיקרו והדרישות לסביבה סטרילית גבוהה ביותר. למרות שמונה החלקיקים לא מזהה בצורה ספציפית את אפיון החומר של החלקיקים באוויר, הוא אכן יזהה את כמותם וגודלם ביחס לסביבה. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מעניקה לחברות וארגונים שונים שירות של מונה החלקיקים לצרכי מחקר ופיתוח בסביבה נקייה.

  מונה חלקיקים – מה הם הצרכים ובאילו תחומים משתמשים בזה?

  • קיימת חיוניות בחשיפה של מזהמים בסביבת העבודה בענפי ההנדסה והתעשייה השונים. חלקיקי אבק ומזהמים שונים הנישאים באוויר יכולה לפגום בתהליכי הייצור, במיוחד בייצור רכיבים זעירים ורגישים.
  • גם חומרים בצורת מוצק עלולים עם הזמן להינדף באוויר, או שחומרים מוצקים מסוימים פולטים מולקולות שלהם לאוויר עם הזמן או בחשיפה לטמפרטורה מסוימת. אבק בעירה, למשל, עלול להוביל לסכנה בטיחותית עצומה עבור עובדים בתחום החקלאות, הייצור הכימי, וענפי תעשייה רבים אחרים.
  • מונה חלקיקים שימושי ויעיל לצרכי ניטור, בקרה, בדיקה, נקיטת צעדים והליכי מנע של חלקיקים בסביבות עבודה שונות. כל מקום עבודה, מפעל או מכון מחקר המכבד את עצמו חשוב שירכוש ערכת בדיקת מניית חלקיקים באוויר על מנת לתעל את בריאות העובדים ואיכות המוצר.

  הופכים את האוויר אצלכם לנקי ובטיחותי יותר

  אם אתם מעוניינים בחברה המספקת שירותי טכנולוגיה, מחקר ופיתוח ומתעלים תהליכים במכוני מחקר, מפעלים וחברות ייצור גדולות, חברת ההייטק א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ היא החברה שלכם. החברה מספקת שירותי מכשירי מוני חלקיקי אוויר מהטובים ביותר. החברה מספקת שירות רב לחברות וארגונים רבים בארץ ובחו”ל מאז 1987.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט