ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  דוגם אוויר

  בדיקה ובקרה אודות האוויר במפעלי ייצור באמצעות מכשיר דוגם אוויר, משמש לצרכי מדידה ובדיקה מיקרוביולוגית של הסביבה והאוויר במפעלים ובפסי ייצור. הוא נפוץ ביותר במיוחד כאשר עושים בדיקת זיהום מיקרוביולוגי באולמות ייצור המועברים על ידי ביולוגים מקצועיים. השימושים הנפוצים שלו באים לידי ביטוי בחדרים נקיים, בתעשיית המזון והתרופות, פסי ייצור ורכיבים רגישים בהם סביבה היגיינית ברמה גבוה. דוגם האוויר אוסף חלקיקי אבק ולכלוך באוויר, סופג את נפח האוויר ומבצע אומדן ובדיקה מקיפה. הרכיבים הנמדדים, חיידקים ובקטריות של דגימות האוויר עוברים אנליזה כמותית ואיכותית. חברת א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ דואגת להביא לכם את שירותי דגימות האוויר המתקדמות והחדשניות ביותר.

  לאילו צרכים נדרש דוגם אוויר?

  • בכל סביבת עבודה ולא משנה באיזה תחום, תהיה חשיפה מן הסתם למזהמים ולחלקיקי מולקולות הנישאות באוויר. חלקיקי אבק ומזהמים שונים יכולים להסתנן לאזורי ייצור של רכיבים רגישים כמו בתעשיית ההנדסה, השבבים ושאר מוצרים בעלי רגישות איכות מוצר. דגימות שנעשות במקומות אלו חייבות לעבור ניתוח על מנת להעריך את איכות הייצור במקום.
  • דוגם אוויר מכיל בנוסף אספן חלקיקים, באופן שיכול לתת לנו מספיק מידע אודות קיום של זני חיידקים שונים, נבגי עובש והכמות שלהם ביחס לסביבה הנתונה.
  • מדידת האוויר באמצעות דוגם האוויר הינה פשוטה יחסית ואפשרית לביצוע על ידי כל אדם אחרי הסבר פשוט וללא שום צורך בהכשרה מיוחדת לפני.
  • יש אפשרות לבצע ולהעריך מדידה של אוויר בתחום המיקרוביולוגיה. באמצעות מדידת אוויר ייחודית לזיהוי גורמים ביולוגיים המשפיעים על תהליכי ייצור אורגניים נמדדים ריכוזי הנבגים, החיידקים וכל מיני סוגים של מקורות אורגניים שבאוויר.

  דוגמים לכם איכות בייצור

  חברת ההייטק א.ו.ב.א שירותי הייטק (2003) בע”מ מספקת שירותי טכנולוגיה, פיתוח, ייעול מערכות וכן דגימות אוויר איכותיות ומתקדמות עבור מפעלים וחברות ייצור גדולות בתחומים מגוונים. אם אתם צריכים לבצע דגימות אוויר רלוונטיות לתחום שלכם, אנו יכולים לספק לכם את כל המוצרים והשירותים שאתם צריכים. החברה דואגת לשירותים אלו ואחרים למעל אלפי לקוחות בארץ וברחבי העולם. יש לכם כתובת עבור איכות העבודה התפעולית שלכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט