ליצירת קשר

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר  אודות

  אודות החברה

  חברת AVBA נוסדה בשנת 1987.

  מאות לקוחותינו יודעים: זה למעלה מ-30 שנה שאנו מספקים ערך מוסף לענף ההיי-טק.

  אנחנו ב-AVBA מומחים בהתאמה טכנולוגית מדויקת ,מכירה ותמיכה מקצועית של ציוד ומוצרים טכנולוגיים ייחודים ליישומים ספציפיים.

  אנו עובדים בשיתוף עם הספקים המובילים בעולם ועונים על צרכיהם של מאות גופים מהתעשיות ומוסדות המחקר השונים ע”י התאמה ואספקה של טכנולוגיות חדישות.

  בין השאר, אנחנו מספקים טכנולוגיות עילית לאוניברסיטאות, למיזמים בננוטכנולוגיה, לתעשיית התרופות והביוטכנולוגיה, לבתי חולים, לחברות בתחומי האלקטרוניקה והמוליכים למחצה, לגופים ביטחוניים ועוד.

  עבור מאות לקוחותינו, חברת AVBA הינה הספק הנבחר מזה שנים רבות.

  מערכת יחסים ארוכת טווח כזו ניתנת להשגה ולהמשכיות בזכות מסירות בלתי מתפשרת לצרכי הלקוח ויחס אישי. מכתבי המלצה רבים של לקוחות מעידים כי לעולם איננו מוותרים בכל הנוגע להשקעת מאמצים על מנת לאפשר ניצול המוצרים לאורך כל מחזור חייהם ומעבר לו.

  AVBA מתמחה במציאת פתרונות גלובליים, אך עם זאת, חברה מקומית הגמישה מספיק בכדי להבין את מורכבות צרכי הלקוחות ומספקת התאמה כוללת בכמה רבדים שונים בכדי להשיג את שביעות רצון הלקוחות.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר


   למה אנחנו?

   אנחנו ב-AVBA מומחים בהתאמה טכנולוגית מדויקת ,מכירה ותמיכה מקצועית של ציוד ומוצרים טכנולוגיים ייחודים ליישומים ספציפיים. AVBA מתמחה במציאת פתרונות גלובליים, אך עם זאת, חברה מקומית הגמישה מספיק בכדי להבין את מורכבות צרכי הלקוחות ומספקת התאמה כוללת בכמה רבדים שונים בכדי להשיג את שביעות רצון הלקוחות.

   שירות מקצועי ואדיב

   צוות אמין ומקצועי

   תודעת שירות גבוהה

   פתרונות טכנולוגיים ייחודים

   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט